Elite Fitness & Wellness

Fitness

Posilovna

Posilovna

 V unikátních prostorách našeho wellness a fitness centra ELITE je připravena celá řada kvalitních posilovacích zařízení od Technogym®, což je po světě velmi uznávaná značka posilovacích strojů. Zkušený a odborně kvalifikovaný tým našich specialistů Vám pomůže vytvořit si cvičební program pro Vaši plnou spokojenost a splnění Vašich cílů včetně profesionálních rad ohledně správného stravování a cvičebních zvyků při dodržování všech zdravotních aspektů. To vše probíhá v exkluzivním a plně klimatizovaném prostředí situovaném do samotného středu Brna. Samozřejmostí je nabídka energetických nápojů a nutričních doplňků pro Vaši úplnou spokojenost a poskytnutí plného servisu v oblasti stravovacích návyků.

TRX

TRX

TRX byl vyvinut americkými vojenskými, speciálními jednotkami, kteří TRX hojně využívají při svých náročných trénincích. TRX plně ve světě využívají profesionální sportovci, vojenské a policejní oddíly, outdoorová centra a provozovatelé bootcampu. TRX je závěsný systém, který se skládá z nastavitelných popruhů. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce a druhá je zavěšena na TRX. Díky sklonu těla k podložce se dá jednoduše manipulovat se zátěží. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla. Proto je vhodný opravdu pro každého!

Pilates

Pilates

Je kombinovaný program složený ze série přibližně 500 navržených činností vykonávaných na podložce či jiném umístění. Ačkoli metoda Pilates byla rozvinuta především pro tanečníky a atlety před více než 100 lety, stala se nejpopulárnější cvičební metodou 90. let. Je směsí východní a západní filozofie duševního a fyzického předurčení. Metoda je zaměřena ke zvýšení Vaší ohebnosti, k řízení tělesné rovnováhy, správného dýchání, redukci negativních účinků stresu a zvýšení hodnoty Vaší spánkové hladiny a délky.

Bodyform

Bodyform

Je velmi komplexní a cílený program hlavně pro ženy, které si přejí zbavit se pár kilogramů navíc, ale chtějí aby jejich postava neutrpěla na nesprávných místech. Sady protahovacích a posilovacích cviků jsou sestaveny tak, aby šetřily klouby a organismus, který dosud není zvyklý na pohybovou zátěž, a zároveň aby posilovaly a formovaly svaly směrem k vysněné postavě. Dalším cílem je zvýšení fyzické kondice a zařazení pravidelného pohybu do běžného života. Příjemným bonusem je zbavení se tukových polštářků na těch „správných“ místech.

Bosu Core

Bosu Core

Je velmi účinné a efektivní cvičení na balančních plochách se zapojením středu těla. Protažením a posílením Vašeho těla získáte lepší rovnováhu celého těla a zlepšení celkového postavení. Aktivně tímto snižujete negativní důsledky a vlivy na Vaši páteř, které vznikají při stresovém pracovním stylu převážně za stolem v kanceláři či při páteř namáhajícím aktivitám.

Balls

Balls

Je vysoce efektivní a účinná posilovací technika obsahující protahovací cvičení s použitím Gym Balls (velkých gymnastických míčů), zaměřené na posílení pánevního dna, zad a břišního svalstva. Cvičení pod vedením zkušeného fyzioterapeuta, které zvládne každý a výsledky jsou velmi brzy pouhým okem patrné je nenáročné a zvládne ho opravdu každý.

Pump FX

Pump FX

Atraktivní cvičení s nakládací činkou pro komplexní posílení celého těla. Vhodné pro každého - jak zkušené sportovce, tak i naprosté začátečníky. Během skupinové lekce se zapojí do činnosti všechny svalové partie díky cvikům jako jsou dřepy, výpady, tlaky a zdvihy. Je to ideální způsob jak celé tělo rozpohybovat a nastartovat spalování tuků.

Indoor Cycling

Indoor Cycling

Jde o nejúčinnější a vysoce motivující kardio – vaskulární cvičení posledního desetiletí. Lekce probíhají na speciálních kolech – cyklotrenažérech. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Tempo určuje rytmický hudební doprovod. Vše probíhá pod vedením zkušených lektorů. Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, ale také paží a svalů trupu. Již po několika cvičebních hodinách je znát úbytek tukových zásob a zlepšení fyzické kondice.

Kruhový trenink

Kruhový trenink

Cvičením pod odborným dohledem osobního trenéra rychleji dosáhnete svých cílů a vyhnete se nežádoucímu přetížení organismu. Nemusíte přemýšlet, co budete zrovna cvičit. O pestrý repertoár cviků se postará zkušený trenér s bohatými zkušenostmi právě v tomto druhu cvičení a doporučí optimální cvičební plán.Kruhové tréninky jsou určeny všem, kteří se chtějí vyhnout zranění, naučit se jak správně cvičit, získat zásobník cviků a korekci stávajícího cvičení.

Zdravá záda

Zdravá záda

Lekce cvičení „zdravá záda“ jsou vedeny a prováděny pod dohledem zkušené fyzioterapeutky, která vás provede jednotlivými cviky na bolesti zad a kloubů, ukáže vám, jak posilovat záda i ostatní svalové partie bez negativních dopadů a dohlédne na správné a efektivní provádění cviků na záda.

Yoga

Yoga

Yogou se nazývá starověké cvičení s dlouhou tradicí, které pomáhá aktivně utvářet harmonii celého těla, mysli a duše. Během celého cvičení si více uvědomujeme celkové dýchání a spolupráci našeho těla s myslí. Yoga napomáhá být zdravější a šťastnější a to díky vitální energii, proudící našim tělem. Yoga může být využívána jako doplňujícím cvičením k jiných fyzickým aktivitám, jako je posilovna, aerobic, tanec či jiné aerobní aktivity.

Aqua Aerobik

Aqua Aerobik

Jedinečná metoda Aqua aerobic si brzy získala pozornost i veřejnosti a byla aplikována i do bazénů s hloubkou 130 cm. Cvičení má nejen léčebně rehabilitační účinky, ale je i nástrojem udržujícím fyzickou kondici. Voda klade odpor ve všech směrech, ve kterých se pohybujete. Tělo je ponořeno a tudíž dochází díky hydrostatickému tlaku vody ke snížení krevního tlaku a ke zlepšení srdeční funkce při cvičení. Při pohybu ve vodním prostředí dochází ke zrychlení hojivých procesů hybného aparátu. Tato forma pohybu je vhodná pro všechny věkové skupiny i pro těhotné. Při cvičení ve vodě se vůbec nezatěžuje kloubní aparát a přitom se posilují svaly, které se zároveň vlivem vodního tlaku promasírují a uvolní. V našem bazénu se slanou vodou navíc dosáhnete relaxačních účinků a uvolnění dýchacích cest jako u moře.